ana-80

Müşterilerimizin %80'inden fazlası yeni ve farklı bir şey istiyor ve eğitim tasarımı, yaratıcılık ve teknoloji alanındaki yeniliklerimiz sayesinde çözüm ortağı olarak bizi seçiyor. 

kurumsal aktivite

Müşterilerimizin %90'ı kapsamlı işbirlikçi tasarım sürecimiz sayesinde ek projeler için geri dönüyor.

 ana-70

Sektördeki en analizci eğitim tasarımı ve yaratımı ekibine sahibiz. Rakiplerimizden %70 daha hızlı projeler üretip, hizmet verebiliyoruz.

Biz Yöne-Team Ekibiyiz.

Biz Yöne-Team Ekibiyiz.

Biz yaratıcı ve ölçülebilir kurumsal eğitimleri sınıf içi, outdoor ve dijital dünyanıza getiriyoruz.

Biz "Bilgiyi Davranışlarda" ölçüyoruz.

Biz yurt dışında edindiğimiz tecrübeleri “Yaşayarak Öğrenme”- “Deneyimsel Öğrenme” metodolojisini sınıf içi ve outdoor seçenekleriyle şirketlere özel tasarımlarla Türkiye’de hayata geçiren ilk şirketiz.

Biz outdoor eğitimlerle öğrenmenin sınırlarını kaldırıyoruz.

Biz sınıf içinde klasik, standart, bulunabilir, kolay hiçbir eğitimi vermiyoruz.

Biz “Yaşayarak öğrenme”- “Deneyimsel Öğrenme” metodolojisini kullanarak ekipleriniz, yöneticileriniz ve şirketinizin amaç ve ihtiyaçlarına göre eğitimler tasarlıyor ve ölçümlüyoruz.

Biz ölçümlemeye inanıyoruz; sayıları, raporları ve grafikleri seviyoruz.  

Biz ulusal ve uluslararası pek çok şirketle aynı hedeflere sahibiz. Çalışanların gelişiminde fayda sağlamak, potansiyeli gerçekleştirmek, performansı optimize etmek, başarıyı maksimize etmek.

Biz çalıştığımız şirketlere özel yaratıcı çözümler sunup, standartları geliştiriyoruz. Farklı çözümler noktasında danışmanlık yapıyoruz.

YÖNE-TEAM PROJELENDİRME SÜRECİ

Sürdürülebilir davranış değişikliği yalnızca yeni içeriklerin günümüz profesyonel rekabet kriterlerine uygun içeriğe sahip olmasını değil, aynı zamanda yeni öğretilerin uygulanabilirliğini destekleyen disiplinli bir süreci de gerektirir. Yöne-Team Eğitim ve Danışmanlık bu sürece destek olur. Mevcut durum analizi, yönetimin sahiplenmesi, eğitim sonrası takip ve hatta uygulamalar, uygun koşuıllarda sürekli değerlendirme ve geri bildirim gibi unsurları içerir. Uygulandığında, bu yaklaşım davranış değişikliğinin sürdürülmesini ve istenen sonuçların alınmasını sağlar.

 

projelendirme

Size ulaşmamızı istiyorsanız mail adresinizi bize gönderin