FOLLYWOOD

Oscar ödüllerine hazır mısınız?

Önceden markanın veya şirketinizin belirleyeceği motto, mesaj, kurgu ve değerler üzerine katılımcılar kendi yaratım ve hayal güçleri ile sahne, ışık, senaryo yaratımlarını ekip olarak çözümlendikleri kısa bir film kurgulayıp, bunun çekim ve montajını tamamlamaları sonrasında tüm katılımcılarla paylaşacakları bir sınıf içi takım çalışmasıdır.

Tüm oluşum katılımcılardan takım çalışması ile kendilerine verilen konu başlığından (hedeften) anladıkları ve yüklendirdikleri anlamları görselliğe aktarmaları, kendilerine görev olarak verilen konu üzerine kurguladıkları bir kısa filmi belirli zaman kısıtlaması dahilinde tamamlamaları ve gün sonunda gerçekleştireceğimiz kısa film yarışmasına aday olarak sunmaları istenilecek.

Bu uygulama ekiplerin iç dinamiklerinin, takım içerisindeki uyumlarının ve yaratıcılıklarının motivasyonlarına olan etkisini ortaya koyar. Proje yönetimi ve iletişim becerilerinin takım halinde yaratıcı bir ürünle ortaya çıkarılması hem performansa hem de motivasyona direkt katkı sağlar.