TAILOR MADE PROJECTS- ŞİRKETLERE ÖZEL TASARIM PROJELER

Ürün ve servislerinizi müşteri memnuniyeti, marka bağlılığı, marka değeri, devamlı müşteri getirisi nedeniyle kişiselleştirme artık bir farklılık değil ihtiyaç. Bize de sizin için size özel eğitim program ve projeler üretiyoruz.

Çalışanlarınız farklı. Markanız eşsiz. Eğitiminiz de olmalı. Şirketlere özel eğitimlerimiz, işletmelerin karşılaştığı giderek karmaşıklaşan ve çeşitli ihtiyaçları karşılamak için özel olarak hazırlanmıştır.

Yöne-Team Kuruma/Kişilere özel eğitim programlarında, belirli konularda ve / veya becerilerde seçilen bir grubun eğiterek belirlenen verilerle kullanıcılarının gelişimini sağlamayı amaçlamaktadır.

Tailor made eğitimler, talepte bulunan kuruluşun özel ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır. Şirketler, Yöne- Team ile başlangıçta kurumun amaçlarını, konularını, konumlarını, rota uzunluklarını ve katılımcı sayısını belirler. Üstelik, şirketlerin katılımcı profilleri, eğilimleri, SES (sosyo-ekonomik sınıf) grupları gibi farklı pek çok unsur şirket isterse göz önüne alınır ve şirket kültür ve DNA’sına uygun şekilde eğitim sırasında vurgulanması istenen unsurlar/becerilerle birlikte Yöne-Team ile değerlendirir. Yöne-Team son programı müşteriye onay için paylaşır.

Bir müşteri, temel hizmetten tam servise kadar farklı servis seviyelerini seçebilir. YÖNE-TEAM müşterinin talebi doğrultusunda eğitimle ilgili tesis, ulaşım, konaklama, yemek vb. tüm servisleri sağlar. Katılımcılara bir katılım sertifikası verilir, detaylı analiz ve raporlar sunulur, gelecekte müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için değerlendirme formunu doldurmaları istenir.

Özel olarak hazırlanmış eğitimimizi neden seçmeliyiz?

 ·    İçerik, yalnızca sizin gereksinimlerinizi, taleplerinizi karşılamak için tasarlanır.

 ·    Program ihtiyaçlarınıza bağlı olarak bir günden yıllara yayılacak kadar sürebilir.

 ·    Tüm özel istek ve ihtiyaçlarınız eğitime dahil edilir.

 ·    Eğitim, yaşayarak öğrenme yaklaşımı sayesinde, iş dünyanıza doğrudan uygulanacak şekilde tasarlanır.

 ·    Eğitim programının sonunda, organizasyonunuza daha fazla yardımcı olacak tavsiyeler içeren kapsamlı bir performans ve çalışan davranış eğilimleri raporu alırsınız

 ·  Özel tasarım eğitimler sürekli bir mesleki gelişim bileşeni içerebilir. Katılımcılar, eğitim öncesinde anket ve form analizlerine, eğitim sırasında bireysel bir istişareye, eğitimden sonra gerçekleştirilecek işe özel ödevler ve ödevlerle ilgili bir geri bildirimlere sahip olurlar. Talep üzerine eğitmen ile daha fazla geri bildirim seansı düzenlenebilir.

Eğitimler dışında farklı projelerinizi de benzer bir anlayışla öğreniyor, şirketinizin bir birimi gibi şirket kültürünüz, DNA’nız, motto ve vizyonunuzla ilerleyen şekilde yönetiyoruz.

Proje Yöneticisi ekibimiz Projenin planlanmasından, hayata geçirilmesi sonrasında ölçümlenmesi ve tekrar düzenlenmesi süreçlerinde bilfiil görev alıp, en başarılı şekilde projenizin tamamlanmasını sağlıyor.