KURUMSAL SURVIVOR OYUNLARI

Kahkahası bol ve eğlencesi sınırsız Survivor Oyunları takımları dayanıklılık, denge, özgüven ve işbirliği çatıları altında sınıyor. 

Gerçek hayatta mücadele tarzınızı, takımınızı birlikte çalışırken, eğlenirken öğrenirken göreceksiniz. Etkinlikte, grubunuz ekiplere ayrılacak. Kurumsal Survivor boyunca, takımlar bir dizi fiziksel ve problem çözme zorluğuyla test edilir ve meydan okur. Ancak, zorluklar herkesin yapabileceği faaliyetlerdir ve amaç takım arkadaşlarınızı ortadan kaldırmak değil, takımınızı bir arada tutmaktır. Takımlar dört veya beş istasyondan geçer; istasyonlar arasında "zincir reaksiyonlar" vardır. Bu olaylar ekibin hayatta kalmasını sağlar, herhangi bir açık hava etkinliğini özelliklerini içerir ve iletişim, iş birliği ve takım çalışması gerektirir. 

Kurumsal Survivor programı münhasır olmaktan ziyade kapsayıcıdır. Takım arkadaşlarınız birbirlerine oy vermezler. Bunun yerine, takımlar takım arkadaşlarını kurtarmak ve adada tutmak için çalışırlar. Her zorluk farklı bir beceri gerektirir. Herkesin parlaması için bir fırsat olur. 

Keyifli, motive edici ve her şeyden önemlisi eğlendirici motivasyon oyunlarında mücadele eden takımlar gün sonunda ki kupa töreninde podyumda olmayı hedefler.

Kurumsal outdoor aktivite olarak survivor oyunları ekiplerinizin yalnızca iyi vakit geçirip, eğlenmesine değil; ekip çalışması, iletişim becerileri, beyin fırtınası gibi konularda da gelişmesine de fırsat tanır.