“Bilginin tek kaynağı deneyimdir." Albert Einstein 

Amerika California’da başlayan ve devam eden çalışmalarımıza 2007 yılı itibariyle Türkiye’de de başladık. 

Biz işleri biraz farklı yapmaktan hoşlanıyoruz. İnsanların oturup ve slaytlara bakarak değil, dünya ve birbirleriyle etkileşime geçerek, keşfederek, deneyimleyerek en iyi şekilde öğrendiklerine inanıyoruz! Bizim asıl odak noktamız, şirketinizin mümkün olan en iyi sonuçları elde etmesini sağlamak için “Yaşayarak Öğrenme-Deneyimsel Öğrenmenin” metoduyla etkili ve verimli bir çözüm sunduğumuzdan emin olmaktır.

Türkiye’de ilk defa “Yaşayarak Öğrenme”-Deneyimsel Öğrenme” yöntemini hem outdoor hem de indoor /sınıf içi kişisel ve örgütsel gelişim eğitimlerinde uyguluyoruz.

                                                               “Bireyler bilgilerinin  %70'ini deneyimlerden,

                                                                 %20'sini diğerleriyle etkileşimlerden 

                                                                %10'unu örgün eğitim etkinliklerinden elde ederler.”

Bu nedenle motivasyon, liderlik, takım çalışması gibi tüm yetkinlik eğitimlerinde standart, klasik, sıradan olmayan deneyime dayalı yöntemler kullanıyoruz. 

Sonuçları ölçme ve analiz etmeye inanıyoruz. Bu sebeple Yöne-Team ekibi olarak ilham veren şirket ve ekiplerin netlik, hesap verebilirlik ve efektif olarak çalışmasına fayda sağlama konusunda tutkuluyuz.

                                                            "Duyarım ve unuturum. Görürüm ve hatırlarım. Yaparım ve anlarım" Konfüçyus

Benzersiz şekilde uyarlanmış, performans odaklı, kalıcı, yenilikçi ve ölçülebilir eğitim çözümleri ile kurumların performanslarının daha net, daha akıllı ve daha üst seviyelere ulaşmasının analizlerini yapıyor, gerekli uygulamalar ile süreçlerini destekliyoruz. 

Yöne-Team olarak biz; Türkiye ve dünyada eğitim alanındaki tüm yeniliklerini ve yönetim trendlerini yakından takip ederek, şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik, şirketlerin kendine has DNA larına uygun çözümler tasarlıyoruz.

Sizler ile birlikte öğreniyor, gelişiyor ve büyüyoruz.